دلایل جستجوی متخصص قلب

آیا پزشک شما به شما پیشنهاد داده است که با یک متخصص قلب و عروق قرار ملاقات بگذارید؟ آیا از قرار ملاقات احساس اضطراب می کنید؟ دلایل مختلفی وجود دارد که بیمار می خواهد از یک متخصص در منطقه قلب کمک بگیرد. چه علائم خاصی را تجربه کرده باشید و چه نوعی تمایل ژنتیکی برای مسائل مربوط به قلب داشته باشید ، ممکن است وقت آن باشد که پیش بروید و یک قرار ملاقات بگذارید.

سوفل قلب یا آریتمی

پزشک شما احتمالاً در هر قرار ملاقات به قلب شما گوش می دهد. خواه برای معاینه مراجعه کنید و هم اینکه تحت شرایط آب و هوایی هستید ، پزشک از دستگاه استتوسکوپ خارج می شود. حتی اگر آن را به یک مرکز مراقبت فوری یا اورژانس تبدیل استنت قلب  کنید ، می توانید مطمئن باشید که شخصی قصد دارد قلب شما را بررسی کند. در این مدت ، یک پزشک ممکن است چیزی نامنظم در ضربان قلب شما بشنود. ممکن است قلب بیش از حد ضربان داشته باشد یا از همگام سازی خارج شود.

اغلب به عنوان سوفل قلب یا آریتمی شناخته می شود ، احتمالاً شایعتر از آن است که تصور کنید. گاهی اوقات کودکان دچار سوفل می شوند که فقط در عرض چند سال کوتاه از آن خارج می شوند. به محض اینکه پزشک متوجه بی نظمی شود ، بیمار را برای معاینه به متخصص قلب می فرستد. این ممکن است یک EKG یا آزمایش دیگری را در پی داشته باشد تا بتوانید درک بهتری از آنچه اتفاق می افتد داشته باشید.

تاریخچه بیماری های قلبی

آیا بیماری قلبی در خانواده شما وجود دارد؟ حتی اگر هیچ نوع علائمی را تجربه نمی کنید ، بهتر است به یک متخصص قلب و عروق مراجعه کنید. او می تواند کارهای دیگری غیر از معاینه و بررسی مشکلات انجام دهد. همچنین ممکن است در مورد شرایطی که مستعد آن هستید بیشتر بدانید و با روش های کنار آمدن با آن یا کاهش احتمال تجربه آن آشنا شوید.